Horeca

Firma North Coast jest wyłącznym dystrybutorem najsławniejszych, oryginalnych włoskich produktów i jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających restauratorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobrze zorganizowanej dystrybucji działania firmy obejmują całą Polskę i wszystkie kanały sprzedaży.

Proponujemy szeroką gamę produktów najwyższej jakości do kuchni domowej, restauracji, hoteli, barów jak również na specjalne okazje. Opieramy się wyłącznie na własnym transporcie oraz zapleczu magazynowym. Mając możliwość dostarczenia zamówień z filii Warszawa - Pruszków oraz z Gliwic, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa gwarantuje obsługę kontrahentów na najwyższym możliwym poziomie.

Do dyspozycji klientów jest 50 przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski, którzy służą pomocą. Na państwa życzenie oferujemy serwis sprzętu oraz profesjonalne wsparcie w postaci fachowej wiedzy i doradztwa. Ponadto przeprowadzamy kulinarne pokazy, jak również szkolenia z Naszych towarów.

Posiadamy ponad 1000 produktów dedykowanych do gastronomii. Podpisaliśmy umowy na wyłączność z 73 renomowanymi producentami z różnych regionów Włoch. Nie sposób nie znać tak kluczowych marek jak: Menu, Mutti, Bindi, Agnesi, Carapelli, Cirio, Granarolo, Kimbo, Riso Gallo, Salvadori, czy Molino Spadoni, bez których kuchnia włoska nie mogłaby istnieć i smakować tak samo.

Wychodzimy z założenia , że nasze produkty są przeznaczone do każdej kuchni, nie tylko do włoskiej!!! Zachwycą podniebienie każdego smakosza! Spróbuj!


Copyright © 2013 North Coast S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: Agencja Reklamowa PoProstu sp. z o.o.